Naujienos

Saulėtą ir šiltą rugpjūčio dieną į šventę, vykusią Vilniaus Universiteto Botanikos sode Kairėnuose, susirinko apie 150 mokytojų bei mokyklų vadovų iš visos Lietuvos. Renginyje tradiciškai išdalinti programos „eTwinning“ nacionaliniai apdovanojimai: Nacionaliniai kokybės ženkleliai, nacionalinio konkurso „Geriausias Lietuvos „eTwinning“ projektas 2021” ir programos „eTwinning“ mokykla“ 2021-2022 pažymėjimai. Mūsų mokyklos mokytojos apdovanotos 5 NKŽ už sėkmingai įgyvendintus projektus: PU mokytoja Vida Karčiauskienei 1 NKŽ, PRU mokytojai Virginijai Paužienei 3 NKŽ, IU mokytojai Rasai Plesevičienei 1 NKŽ.

Mokykla apdovanota programos „eTwinning“ mokykla“ 2021-2022 pažymėjimu. O tai reiškia, kad eTwinning“ programos mokyklos ženkleliu suteikiamas pripažinimas bei įvertinami ne pavieniui programoje dalyvaujantys mokytojai, bet tos pačios mokyklos mokytojų ir vadovų komandos veikla, atsidavimas bei darbas.

Parengė PRU mokytoja Virginija Paužienė