Naujienos

Alytaus lopšelyje-darželyje „Girinukas“ 2023 m. lapkričio 16 d. vyko respublikinė ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojų konferencija „eTwinning“ programos galimybės, patirtys, iššūkiai ir inovacijų taikymas ikimokykliniame ir priešmokykliniame amžiuje”. Buvo labai naudinga, įdomu klausytis įvairių patirčių– sėkmės istorijų, kurias pristatė Alytaus, Kauno, Kėdainių pedagogės iš pašaukimo – nestovinčios vietoje, einančios į priekį, kūrybingos, išradingos, atviros, inovatyvios, kupinos idėjų, siekiančios numatytų tikslų. Mokytojos Virginija Paužienė ir Elvyra Šliažienė skaitė pranešimą „Motyvacija – raktas į sėkmingus eTwinning projektus”, kurio metu pristatė dalyvavimo eTwinning projektuose patirtis ir kas motyvuoja dalyvauti projektinėse veiklose. Pasidalino patarimais motyvacijai skatinti. Aptarė vykdomą projektą „Gyvūnai šalia mūsų“ („Animals near us“) ir jo projektines veiklas, bendrus darbus ir rezultatus. Taigi, vienas iš patarimų dažniau išeikite iš komforto zonos ir išbandykite naujus dalykus, taip jausitės saugesni įvairesnėje aplinkoje, būsite labiau savimi pasitikintys ir motyvuoti.

 Mokytoja Virginija pristatė ir Erasmus+ KA2 Bendradarbiavimo partnerystės mokyklinio ugdymo srityje PreEdTech projektą „Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogų ir mokytojų pedagoginių ir skaitmeninių įgūdžių tobulinimas skaitmeninėje eroje“, kurio tikslas suteikti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogams priemones, kurias taikant jie galėtų vykdyti ugdymo veiklą nuotolinėje aplinkoje.

Konferencijos metu mokytojų patirtys, įgyvendintų „eTwinning“ projektų sėkmės istorijos buvo vertingos, įkvepiančios, padėjusios pasisemti įkvėpimo naujiems darbams.

 

Pristatymą parengė mokytoja Virginija Paužienė