Naujienos

 „Dainorėlių“ sodybos vaikai su mokytoja Rasa dalyvavo tarptautiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinio aktyvumo ir tautiškumo eTwinning projekte „Lietuvai-105 maži žingsneliai/105 small steps for Lithuania“. Vaikai atliko įvairias projektines veiklas. Ypač patiko veiklos, skirtos paminėti Vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną (105 m.). Dainorėliai pasigamino bėgimo korteles, nuėjo ar nubėgo 105 žingsnelius, drauge sveikino Lietuvą su gimimo diena, kūrė, konstravo dovanas savo tėvynei, žaidė teminius IT žaidimus. Smagu, jog į projektą kartu su vaikais įsitraukė ir tėveliai – vaikai kartu su šeimomis taip pat nužingsniavo 105 žingsnelius. O Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną šviesiukai minėjo kovo 16-ąją virtualiai susitikę su projekto partneriais. Visi drauge šoko „Viru viru košę“. Vaikams buvo įdomu stebėti projekto partnerių virtualius prisistatymus, o taip pat patys šauniai mokėsi prisistatyti, papasakoti apie save. Projekte dalyvavo ne tik Lietuvos mokytojai su ugdytiniais, bet ir iš Lenkijos, Graikijos, Rumunijos, Kroatijos, Turkijos, Slovakijos, Latvijos, Ukrainos.