Naujienos

Tradiciniais kasmetiniais „eTwinning“ apdovanojimais Vilniuje programos bendruomenė atsisveikino su vasara ir pasiruošė žengimui į naujus mokslo metus. Į apdovanojimų šventę Vilniuje buvo pakviesti 200 mokyklos vadovų, mokytojų ir kitų švietimo įstaigų darbuotojų, dalyvaujančių programoje „eTwinning“. Apdovanojimuose išdalinti Nacionaliniai kokybės ženkleliai, apdovanota mokyklos, pelniusios „eTwinning mokykla 2023-2024“ vardą ir paskelbti konkurso „Geriausias Lietuvos „eTwinning“ projektas 2023“ nugalėtojai.

Apdovanojimų renginyje, mūsų mokykla jau  trečią kartą gavo eTwinning mokyklos vardą 2023-2024 m.m! Džiaugiamės ir didžiuojamės įvertinimais. O  tai reiškia, kad mokykla nuolat tobulėja aktyviai įgyvendindama ir propaguodama eTwinning vertybes ir pedagogiką, bei yra atskaitos taškas vietinei bendruomenei ir pavyzdys kitoms įstaigoms.

Mūsų mokyklos mokytojos apdovanotos 6 NKŽ už sėkmingai įgyvendintus projektus: PU mokytoja Elvyra Šliažienė  ir anglų kalbos mokytoja Rūta Želvienė NKŽ už projektą „Džiaugsmo ir draugystė ruduo-The autumn of joy and of friendships“, PRU mokytojai Virginijai Paužienei NKŽ už projektus „Mažas vaikelis taria skambų žodelį-A small child says a beautiful word“ ir „Anzelmui Matučiui-100“, IU mokytojai Rasai Plesevičienei už projektą  NKŽ „100 small steps for Lithuania“, PU mokytojai Ingai Gancevskaitei NKŽ už projektą „Tell Tale Land“.

Renginyje apie edukacijos transformacijas pasakojo dirbtinio intelekto treneris  Antanas Bernatonis. Andrius Žebrauskas renginio dalyviams kalbėjo apie  improvizacijos ir  komunikavimo meną. Padedami žinomo Lietuvos aktoriaus mes  improvizavome įvairias užduotis ir išmokome ką reikia daryti, kad nejaustume svetimos gėdos.

Parengė PRU mokytoja Virginija Paužienė