Naujienos

Kartu su mokslo metais baigėsi ir tarptautinis eTwinning projektas “Tell Tale Land”, kuriame aktyviai dalyvavo Gudručiai. Projektas buvo įdomus, spalvingas ir užburiantis, nes pagrindinė jo idėja – PASAKOS! O tikslas – sukurti pasaką, ją iliustruoti ir paversti elektronine knyga!
Susipažinę su projekto dalyviais (https://padlet.com/aikyria/tell-tale-land-first-tell-me-about-you-students-only-9de1hb9lihkni1ub), antrokai dalyvavo sudarant elektroninį pagrindinių žodžių žodyną (https://read.bookcreator.com/szrvEXwCyZZtrLrBxfkZqnOWCLJ2/m32phDikT6Koh3WT-_J2nw/ZnbjC3UMS8CSSA61AcQIMA), kūrė projekto logotipą (Gabrielius Mickevičius užėmė antrąją vietą! (https://wakelet.com/wake/tmtaDI8DCrhn6-CfJGnWy)), pristatė vaikams įdomiausią lietuvių liaudies pasaką “Vištytė ir gaidelis”, ją iliustravo, paruošė teksto suvokimo užduotis kitų šalių vaikams (https://create.kahoot.it/share/our-national-fairy-tales-quiz/463e565e-321a-44c5-8ebd-e4f46462d7f0). Atliko įdomias užduotis, dalyvavo veiklose siekiant bendro tikslo. Ir mums pavyko!
Pasaką anglų kalba elektroninėje knygoje galite perskaityti čia: https://storyspark.ai/story/the-seven-little-goats-grand-adventure/