Naujienos

TARPTAUTINIS INTEGRUOTAS DAILĖS IR TECHNOLOGIJŲ BEI ANGLŲ KALBOS VIRTUALUS KONKURSAS “MY PET!” (MANO AUGINTINIS).
Mūsų mokyklos 3 kl. ir 4 kl. mokiniai dalyvavo tarptautiniame integruotame dailės ir technologijų bei anglų kalbos virtualiame konkurse “My pet!” (Mano augintinis). Mokiniai rašė apie savo augintinius, piešė jų atvaizdus, ruošė darbus konkursui. Džiaugiamės visų kūrybiškais darbais!
NET 5 darbai užėmė prizines vietas.
🌟FAUSTAS ŠIUPIENIS – I vieta. (anglų kalbos mokytoja Miglė Labakojytė)
🌟BRIGITA GRIGARAITĖ – II vieta. (anglų kalbos mokytoja Raminta Šarkauskienė)
🌟KASPARAS JUŠKEVIČIUS – II vieta. (anglų kalbos mokytoja Miglė Labakojytė)
🌟LUKNĖ LAURYNAITĖ – III vieta. (anglų kalbos mokytoja Miglė Labakojytė)
🌟GERDA TVARIJONAITĖ – III vieta. (anglų kalbos mokytoja Miglė Labakojytė)
🌟GABRIELIUS MAŽEIKA 🌟GUSTAS DRĄSUTIS 🌟ELIJA CIRTAUTAITĖ 🌟ELZĖ ČEPAITĖ 🌟MIGLĖ JONYNAITĖ 🌟MARIJA MOCKUTĖ 🌟BENAS NARVYDAS 🌟EMILIJA ZALECKAITĖ🌟LIUDVIKAS ABRAITIS🌟UGNĖ DAMAŠIŪTĖ🌟JUSTĖ KRASAUSKAITĖ🌟 – padėkos už dalyvavimą konkurse.
Padėkos už mokinių paruošimą konkursui – anglų kalbos mokytojoms MIGLEI LABAKOJYTEI ir RAMINTAI ŠARKAUSKIENEI.
Daugiau apie konkursą, dalyvius ir jų darbus skaitykite: Čia