Naujienos

Tradiciniais kasmetiniais „eTwinning“ apdovanojimais Vilniuje programos bendruomenė atsisveikino su vasara ir pasiruošė žengimui į naujus mokslo metus. Į apdovanojimų šventę Vilniuje buvo pakviesti 200 mokyklos vadovų, mokytojų ir kitų švietimo įstaigų darbuotojų, dalyvaujančių programoje „eTwinning“. Apdovanojimuose išdalinti Nacionaliniai kokybės ženkleliai ir paskelbti konkurso „Geriausias Lietuvos „eTwinning“ projektas 2022“ nugalėtojai.

Šiemet iš 622 pateiktų paraiškų teigiamai įvertintos 508 Nacionalinio kokybės ženklelio (NKŽ) paraiškos. Tai rekordinis skaičius Lietuvoje per 17 programos gyvavimo metų! Didžiausią NKŽ skaičių pelnė Alytaus, Kauno ir Šiaulių regiono ugdymo įstaigų pedagogai.

Mūsų mokyklos mokytojos apdovanotos 3 NKŽ už sėkmingai įgyvendintus projektus: PU mokytoja Vida Karčiauskienei NKŽ už projektą „My European Schoolmates“, PRU mokytojai Virginijai Paužienei NKŽ už projektą „Forest‘s secrets“, IU mokytojai Rasai Plesevičienei už projektą  NKŽ „Recycling tower“.

Parengė PRU mokytoja Virginija Paužienė