Naujienos

Atrandam, norim, trokštam, siekiam savo laiką ir save pralenkti, einame ne milimetrais – sieksniais, tartum karštą plieną lanksto“. (Justinas Marcinkevičius)

 

Kauno mokykla-darželis ,,Šviesa“ mokytojos aktyviai dirba ištisus metus, o ruduo – pats tinkamiausias laikas raškyti pasiekto darbo vaisius, pasidžiaugti jais su visos Lietuvos mokytojais.

 

Rugpjūčio 26–28 dienomis mokyklos mokytojos dalyvavo dviejuose netradiciniuose renginiuose. Tai respublikiniuose eTwinning mokymuose bei nacionaliniuose eTwinning apdovanojimuose, kuriuose mokytojai apdovanojami kokybės ženkleliais, o mokyklai suteiktas eTwnning mokykla 2019-2020 metams vardas. Tai labai svarbus įvertinimas.

 

Mokyklos bendruomenė didžiuojasi, kad mokytojos apdovanotos net septyniais nacionaliniais eTwinning kokybės ženkleliais, o mokyklai suteiktas  eTwinning mokyklos vardas. Virginijai Paužienei suteikta 4 NKŽ už projektus „Mes atversim pasakos duris“, „Little scientists“, „My dream job“, „Augu su knyga“, Miglei Stankevičiūtei 2 NKŽ „Mes atversim pasakos duris“ ir „Little scientists“ Rasai Plesevičienei NKŽ už projektą „Small scientists „STEM Club“.