Naujienos

Kaip ir kiekvieno semestro pradžioje, taip ir šį sausį, Tarptautinės olimpiados KINGS komanda lanko aktyviausias Lietuvos mokyklas!

KINGS komanda aplankė ir mūsų mokyklą bei sveikino mokinius ir juos ruošusius mokytojus su rudens semestro pasiekimais ir apdovanojo juos diplomais bei padėkomis!

 

Sveikiname šauniuosius finalistus! Šiemet jų yra net 60!

DĖMĖSIO! Pranešame, jog registracija (www.kings.lt/registracija) į pavasario semestro olimpiadas jau pradėta ir patys užsiregistravę arba mokytojo užregistruoti mokiniai yra kviečiami į NEMOKAMĄ ir internetu vykstantį kvalifikacinį matematikos, anglų ir lietuvių kalbos etapą jau vasario 25 – kovo 8 dienomis!

Džiaugiamės sklandžiai praėjusiu KINGS rudens semestru, jame dalyvavusiais sumaniausiais mokiniais ir juos ruošusiais aktyviausiais pedagogais bei tikimės, jog šį semestrą prie KINGS bendruomenės augimo prisidėsite ir Jūs!

Akimirkos iš renginio…