Naujienos

Prie #CodeWeek ES programavimo savaitės 2022 m. spalio 8-23 d. prisijungė priešmokyklinukai Šviesuliukai su mokytojomis Virginija ir Lina.

ES programavimo savaitė yra visuomeninė iniciatyva, kurios tikslas yra visus sudominti programavimu ir skaitmeniniu raštingumu.

Mokydamiesi programuoti suvokiame sparčiai besikeičiantį pasaulį, geriau suprantame, kaip veikia technologijos, ir tobuliname savo įgūdžius bei gebėjimus, kad galėtume rasti naujų idėjų ir kurti inovacijas.

„Šviesuliukai“ žaidė mokytojos Virginijos sukurtą kahoot viktoriną „Miško žvėrys“, kurios metu mokėsi dirbti komandoje, kūrė prisistatymus, pavadinimus ir žaidė kahoot viktoriną. Patirtinis mokymas, emocijos bei gebėjimas dirbti komandoje, naudojant planšetes buvo be galo įdomus ir naudingas, mokant vaikus skaitmeninio raštingumo.

Visi „Šviesuliukų“ sodybos vaikai ir mokytojos Virginija ir Lina apdovanoti #CodeWeek sertifikatais.