Naujienos

„Šviesuliukų“ ir „Moksliukų“ sodybų vaikai kartu su mokytoja Rasa P. nuo rugsėjo iki gruodžio dalyvavo tarptautiniame eTwinning projekte „Let’s play“. Žaisdami vaikai lavino savo kūrybiškumą, kalbinius įgūdžius, sprendė žaidimų metu kilusias problemas, stiprėjo jų socialiniai įgūdžiai. Vaikams patiko kurti istorijas, vaidinti personažus ar su pirštukinėmis lėlėmis, atlikti užduotis, padedančias gerinti pusiausvyrą, vikrumą, mąstymą. Ypač populiarus tapo žaidimas „Spėk kas“. Žaisdami skaitmeninius žaidimus vaikai sužinojo apie saugų elgesį internete, buvo smagu su pragrama „ChatterKids“ įrašyti skaičiuotes, daineles. Kartu su šviesuliukais pagaminome žaidimą žaisti su kauliuku, sugalvojome šūkį: „Žaiskime, vaikai, nežiūrėkime tik į ekranus!“. Buvo įdomu sužinoti, kokius žaidimus žaidžia kitų šalių vaikai.