Naujienos

„Šviesuliukų“ sodybos vaikai ir jų mokytojos nuo 2018m. spalio 1d. iki 2019m. birželio 15d. dalyvauja eTwinning metiniame tarptautiniame projekte „My dream job“.

Projekte dalyvauja 22 mokyklos iš Lietuvos, Turkijos, Albanijos, Rumunijos.

Tai puiki galimybė išsiaiškinti skirtingų profesijų ypatybes. Augantis vaikas nuo mažens pradeda svajoti, kuo jis bus užaugęs. Taigi, šis projektas leis vaikams visapusiškai pažinti įvairias profesijas.

Projekto tikslas – supažindinti vaikus su įvairiomis profesijomis ir jų darbo specifika.

Projekto veiklų eiga:

· Mokiniai pieš paveikslėlį „Mano svajonių darbas“;

· Nupieš tėvų darbus ir pristatys draugams, įvardins profesijas;

· Mokiniai nusifotografuos su įvairių profesijų atstovais;

· Pakviesti tėvai į grupę / klasę pristatys savo darbą.

· Vyksime į tėvų darbovietes.

Pradžioje projekto supažindinau vaikus su mūsų mokyklos darbuotojų įvairiomis profesijomis tai: mokytojo, mokytojo padėjėjo, logopedo, socialinio pedagogo, higienos priežiūros specialiste, keramikos, bibliotekininko, muzikos, tikybos mokytojo.

Turėjome puikią išvyką į Zoologijos sodą, kur Austėjos tėtis pristatė ir supažindino vaikus su veterinarijos gydytojo profesija. Įdomi profesija ir būdai, kaip gydyti žvėrelius, o ypač agresyvius.

Sodyboje mus aplankė Tautvydo mama, kuri papasakojo apie advokato, Miglės tėtis pristatė muzikinius instrumentus ir muzikos mokytojo, Adomo mama apie burnos priežiūros profesijas.

Projekto metus nuotraukos ir visa kita projekto medžiaga bus pateikta TwinSpace erdvėje, bus sukurtas vaizdo įrašas, kuris apibendrins projektą. Vaikai ir pedagogai dalinsis savo idėjomis ir patirtimi.

Nuorodą į projektą: ČIA