Naujienos

Dalinkitės šypsenomis ir gyvai, ir siųsdami šypsenėlės ženklus internetu 😊😊😊

Spalio 7 dieną visas pasaulis švenčia tarptautinę šypsenos dieną 😉. Šią dieną švęsti pasiūlė Harvey Ball (1921 07 10 – 2001 04 12) iš Masačiusetso valstijos, JAV. 1963 m. draudimo kompanijos „State Mutual Life Assurance Company of America“ užsakymu jis sukūrė firminį šypsenėlės ženklą – geltoną saulytę su taškeliais-akimis ir šypsena. Greitai šis ženklas labai išpopuliarėjo, buvo pradėtas naudoti ant marškinėlių, kepuraičių.

Tarptautinė šypsenos diena švenčiama nuo 1999 m. Ją įsteigęs Harvey Ball kvietė žmones dalinti šypsenas. „Daryk gerus darbus. Džiugink kitus. Šią dieną padėk atsirasti bent vienai šypsenai“ ( „Do an act of kindness. Help one person smile“), – sakė jis. Nuo pat ryto atvykstančius į mokyklą pasitiko linksmos dainelės. Kiekvienas vaikas, mokyklos bendruomenės atstovas gavo po smagų lipduką-šypsniuką 😊, kas nudžiugino ne tik mažuosius, bet suaugusius.