Naujienos

Kauno mokykla-darželis „Šviesa“ nuo 2020 metų vasario mėnesio pradeda bendradarbiavimą su KSU Tarptautiniu vaikų universitetu „Alfa“! Į Vaikų universiteto I kursą 2020 metais kviečiami 6-13 metų vaikai. Vaikų universiteto Kauno fakultetas kuriasi mokykloje-darželyje „Šviesa“ ir kviečia vaikus į inovatyvius užsiėmimus 2 kartus per mėnesį, penktadieniais (vieno užsiėmimo trukmė – 3 val.). Jaunųjų studentų laukia interaktyvios ir inovatyvios paskaitos aviacijos, kino ir animacijos, komunikacijos ir žurnalistikos bei kitomis temomis. Praktinius užsiėmimus vaikams veda edukologai, kviestines paskaitas skaitys tiek Kazimiero Simonavičiaus universiteto dėstytojai, profesoriai, tiek ir savo sričių profesionalai. Vaikai taip pat vyksta į ekskursijas ir išvažiuojamąsias paskaitas.

Tarptautinis vaikų universitetas ALFA jau kelerius metus sėkmingai veikia daugiau nei 10-yje Lietuvos miestų. Kaune Vaikų universitetą ALFA paskatino kurtis Kauno mokykla-darželis „Šviesa“, kuri siekia sudaryti savo mokiniams inovatyvią ir dinamišką edukacinę aplinką ir atverti prieigą prie pačių įdomiausių užsiėmimų.

Vaikų universitetas ALFA taiko ugdymo modelį, pagrįstą tikro universiteto gyvenimu, – tai puiki galimybė vaikams tapti jaunaisiais studentais, susipažinti su įvairiomis mokslo sritimis, „pasimatuoti“ ateities profesijas. Vaikų universitete mokoma lyderystės, savarankiškumo ir atsakingumo, daug dėmesio skiriama komunikacijos ir darbo komandoje gebėjimų ugdymui, gebėjimui naudotis pačiomis naujausiomis technologijomis, kūrybiškumo ir inovatyvumo.

KAM: Tarptautinis vaikų universiteto ALFA I kursas Kauno mokykloje-darželyje „Šviesa“ skirtas 6-13 metų vaikams.

KADA:

Artimiausių užsiėmimų tvarkaraštis (po 1,5 val. 4 kartus per mėnesį, penktadieniai):

Vasario 14 d. 14:15 – 15:45 val.

Vasario 28 d. 14:15 – 15:45 val.

I kurso programa trunka visus 2020 m. (vasario – birželio mėn., rugsėjo – gruodžio mėn.)

KUR: Kauno mokykla-darželis „Šviesa“ (Rimvydo g. 20, Kaunas)

REGISTRACIJA: https://www.ksu.lt/padaliniai/vaiku-universitetas-alfa/kaunas/

KAINA: 40 EUR per mėn.

KONTAKTAI:

Mob.: +370 655 44387

El. paštas: edukacija@ksu.lt