Naujienos

Šviesuliukai visus metus aktyviai dalyvauja eTwinning projekte “Gyvūnai šalia mūsų” ir šio mėnesio mūsų veikla “Pasidalinkime savo gerumu ir ištieskime pagalbos ranką beglobiams gyvūnams”. Taigi, 2024 m. kovo 19 d.  su vaikais pėsčiomis keliavome  į katinų prieglaudą “Katino svajonė”. Aplankėme beglobius katinėlius, nunešėme jiems maisto, pamatėme kaip gyvena beglobiai katinėliai, sužinojome kas jais rūpinasi. Nuoširdžios vaikų mintys sugrįžus:

“Man labai mieli buvo du dvynukai kačiukai. Man atrodo, kad jie gyvena gerai, kasdien jais rūpinasi, maitina, tvarkingi jų namai.”

“Man patiko toks baltas kačiukas kaip jis miegojo. Reikia rūpintis beglobiais kačiukais, kad jie turėtų maistelio.”

“Aš kai atėjau į prieglaudą pasijaučiau, kad jeigu aš būčiau kačiukas ir mane išmestų aš būčiau labai liūdna. Tvarkingi kačiukų nameliai kur aš buvau.”

“Aš buvau kačių prieglaudoj, nustebau, kai pamačiau katytes, nes jų buvo labai daug.”

“Aš laimingas, paglosčiau kačiuką.”

Gera daryti gerus darbus.

 

Parengė Virginija Paužienė