Naujienos

Birželio 5-8 dienomis Prahoje vyko tarptautinis eTwinning seminaras “eTwinning: Where learning is fun”, sukvietęs daugiau nei 40 ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojų iš trylikos Europos šalių. Seminare dalyvavo mūsų mokyklos mokytoja Rasa Plesevičienė.

 

eTwinning mokymų metu buvo pasidalinta gerąja patirtimi, taip pat buvo mokoma kurti projektus, ugdymo procese naudotis naujausiomis informacinėmis technologijomis. eTwinning programos dėka mokyti tampa įdomiau, mokytojų užmegzti tarptautiniai ryšiai suteikia galimybę kurti bendrus projektus, bendrauti ir bendradarbiauti.
Mokytoja Rasa su latvėmis sukūrė ir nuo rugsėjo mėn. vykdys projektą ekologijos tema “Be green”, prie kurio prisijungs ir kolegės iš kitų šalių. Projekto tikslas mokyti vaikus rūšiavimo, kad vaikai žinotų, kodėl reikia rūšiuoti atliekas ir tai stengtųsi daryti mokyklose bei namuose.