Naujienos

Rugsėjo 26 d. oficialiai yra minima Europos kalbų diena. Šią dieną Šviesos miestelis paminėjo pirmadienį.

Mūsų Šviesa trumpam buvo virtusi Europa, o kiekviena sodyba – skirtinga Europos šalis. Keliaudami aplankėme Latviją, Vokietiją, Olandiją, Estiją, Lenkiją, Ispaniją, Suomiją, Čekiją, Graikiją ir Prancūziją. Kiekvienas sodybos gyventojas išmoko pasakyti “Labas rytas!” skirtinga Europos šalių kalba. 

Prisiskraidę po visą Europą, grįžome į Lietuvą, į savo NAMUS. Padarėme išvadą, kad ir kur bekeliautume visada geriausia yra grįžti į namus, kur jaučiamės mylimi ir laimingi. O laimingi esame čia – Šviesoje. 

Pasižiūrėję filmuke užfiksuotas kelionės akimirkas, smagiai šokome ir dainavome dainą “If you’re happy and you know it”.

Europos kalbų diena Kauno mokykloje-darželyje ''Šviesa''

Šviesos miestelis pirmadienį minėjo Europos kalbų dieną. Mūsų mokykla buvo virtusi Europa, o kiekviena sodyba – skirtinga Europos šalis. 😊Kiek daug šiltų žmonių sutikome, kiek gražių vaizdų pamatėme, o kiek skirtingų kalbų išmokome! 👀🗣Savo kelionės akimirkas užfiksavome video filmuke, 🎬 kviečiame pasižiūrėti ir pakeliauti kartu su mumis! ✈️

Posted by Kauno mokykla-darželis "Šviesa" on 2019 m. rugsėjo 24 d., antradienis