Naujienos

Kauno mokykloje-darželyje „Šviesa“ balandžio 24d. vyko respublikinė konferencija „eTwinning projektų bendradarbiavimo sėkmės istorijos“, kuri savo tikslais susijusi su vykdomais įvairiais eTwinning projektais: „Mes atversim pasakos duris“, „My dream job“, „Little scientists“ ir kitais.

Tikslas – skatinti mokytojus bendradarbiauti ir dalintis sėkmės istorijomis, vykdant eTwinning projektus, įtraukti į projektinę veiklą naujus partnerius.

Konferencijoje dalyvavo 44 šalies ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ugdymo įstaigų mokytojai, dalyvaujantys ar ketinantys dalyvauti eTwinning projektuose.

Konferenciją pradėjo mokyklos direktorė Evelina Stankevičienė, kur pristatė mokomąjį filmą apie mūsų mokyklos bendruomenės kūrimą. Konferencijos metu pranešimus skaitė, dalijosi sėkmėmis mokytojai iš Klaipėdos, Alytaus, Šiaulių, Kėdainių, Kauno. Kauno regiono ambasadorė Danguolė Vaitmonienė pristatė pranešimą „Mokymasis bendradarbiaujant. “eTwinning” portalo galimybės mokytojams”.

Konferencijos metu mokytojai išbandė internetinius įrankius KAHOOT, MENTIMENTER.

AČIŪ konferencijos dalyviams už patirtas nuostabias akimirkas, begalinį džiaugsmą, sėkmės jausmą… Šypsenos, emocijos, galimybė pabendrauti su projekto partneriais, pasidalinti gerąja patirtimi, puikiai praleisti laiką – visa tai mes patyrėme konferencijos metu.