Naujienos

„Šviesuliukai“  spalvotu rudeniu leidosi į atradimų kelionę su eTwinning tarptautiniu projektu „Rudens spalvos. Colors of autumn.“ Projekto metu stebime rudens požymius, domimės vykstančiais gamtos reiškiniai, spalvomis, piešiame, fotografuojame, kuriame, konstruojame, gaminame, rašome ir dalijamės savo atradimais su 19 projekto partnerių iš Lietuvos, Graikijos ir Turkijos mokyklų. Projekto trukmė spalio-lapkričio mėnesiai.

Kartu su projekto partneriais įgyvendinsime šias veiklas iš anksto sutartu ir numatytu laiku:

1.Mokyklos pristatymas ( spalio I savaitė)

2. Noriu būti fotografu. Nuotraukų konkursas „Gražiausia akimirka“ ( spalio 2 savaitė)

3. Rudens dirbtuvėje, vaizdo pamoka “Ką šnabžda klevo lapas” (spalio 3-4 savaitė)

4. Įspūdingiausios daržovės ar vaisiaus paroda „Esu išskirtinė“ (lapkričio 1 savaitė).

 5. Esu virtuvės šefas. Konkursas „Desertas lėkštėje“ (lapkričio 2-3 savaitė).

 6. Projekto įvertinimas ir sklaida (lapkričio 4 savaitė).

Plačiau apie projektą