Naujienos

Kauno mokykla-darželis “Šviesa” Šviesuliukų sodybos vaikai ir mokytojos dalyvauja eTwinning metiniame tarptautiniame projekte. Projekto laikotarpis nuo 2019-10-01 iki 2020-08-30. Projekto kūrėja PRU mokytoja Virginija Paužienė ir  Kėdainių lopšelis- darželis „Pasaka“ IU mokytoja Rasa Simonavičienė. Projekte dalyvauja 23 partneriai iš įvairių Lietuvos ugdymo įstaigų bei iš Turkijos mokyklos. Kadangi šio amžiaus vaikams sunku įsiminti metų laikus, mėnesius tai ir kilo idėja projektinės veiklos metu plačiau, įdomiau kūrybiškiau keliauti metų laikais.

Tikslas: Išmokyti pažinti ir skirti metų laikus.

Projektas skirtas 4-7 metų amžiaus vaikams geriau pažinti metų laikus tyrinėjant, eksperimentuojant Kiekvienas mokytojas, atsižvelgdamas į vaikų amžiaus tarpsnio ypatumus, jų poreikius ir galimybes, organizuoja meninę, pažintinę veiklą, pateikia praktinių užduočių, kurios skatina mažuosius domėtis metų laikais, atrasti esminius jų skirtumus, suvokti gamtos virsmą – metų laikų kaitą. Stebėdami aplinką, metų laikų požymius artimiausioje aplinkoje, mokiniai  gilina pažintines, komunikacines bei sveikatos kompetencijas.

Apie projektą ir vykdomas veiklas skaitykite ČIA

Pusmečio projekto veiklų refleksija ČIA