Naujienos

Moksliukų ir Šviesuliukų sodybų vaikai, ir mokytojos dalyvauja metiniame eTwinning projekte „Kelionė metų laikų karuselėje“.  Projekto metu stengiamasi, jog visos kuriamos veiklos būtų kūrybiškos ir sietųsi su metų laikais.  Smagiomis ir kūrybiškomis veiklomis siekiama išmokyti vaikus pažinti ir skirti metų laikus.

Rudenį kartu su vaikais kūrėme darbelius naudodami gamtines medžiagas. Aiškinomės tokius klausimus, kaip „Iš kur atsiranda lietus? Kodėl rudenį krenta lapai?“. Baigiantis rudens sezonui kartu su projekto partneriais jungėmės į internetinį susitikimą, kuriame dainavome daineles, žaidėme linksmus žaidimus ir rodėme rudeninius darbelius.

Viso projekto metu stipriai bendradarbiaujame ir su tėvais. Žiemos sezono metu tėveliai siuntė vaikų nuotraukas, kaip visa šeima kartu leidžia laisvalaikį. Taip pat projekto metu dėmesį skiriame ir klimato kaitai. Kartu su vaikais stebėjome trumpą filmuką apie tai. Žinoma šio sezono atlikome eksperimentus su ledu, sniegu. Stebėjome, kaip tirpsta ledas, bandėme ant jo piešti. Kadangi šiais metais buvo mažai sniego tad Šviesuliukai ir Moksliukai pasigamino patys sniegą.

Pavasarį didelį dėmesį skyrėme „žaliajai palangei“. Kartu su vaikais sodyboje sėjome sėklas, sodinome daigelius ir laukėme savo derliaus. Taip pat vaikai nepamiršo ir namie pasisėti sėklas. „Moksliukai“ išbandė eksperimentą su pupa stiklainyje ir nusprendė, jog puikiai išdygusią pupą reikia persodinti į daržą lauke. Žinoma pavasarį visi projekto partneriai nepamiršta ir mūsų žemės planetos, jog ją reikia rūpintis, rūšiuoti šiukšles, jas perdirbti.

Kartu su eTwinning projekto „Kelionė metų laikų karuselėje“ partneriais laukiame vasaros, jog smagiai galėtume praleisti laiką ir išbandyti smagias veiklas.

Plačiau projekto veiklas galite pamatyti ČIA