PAPILDOMO UGDYMO MOKAMI, PASIRENKAMI UŽSIĖMIMAI IR JŲ VADOVAI

RITMINIAI ŠOKIAI (3 – 6 m. vaikams)
vadovė Loreta Direvienė, Lietuvos čempionė, pramoginių šokių trenerė
ANGLŲ KALBA (5 – 6 m. vaikams)
mokytoja Raminta Šarkauskienė
DAILĖS STUDIJA (3 – 10 m. vaikams)
vadovė Jovita Varkulevičienė
KARATE – KIOKUŠIN (5 – 10 m. vaikams)
treneris Andrius Miseckas, Lietuvos daugkartinis čempionas
ŠACHMATŲ GIMNAZIJA (5 – 10 m. vaikams)
treneris Martynas Antanaitis
KREPŠINIS (4 – 6 m. vaikams)
treneris Andrius Ulčickas
AGNĖS ŠOKIŲ STUDIJA (6 -10 m. vaikams)
vadovė Agnė Stulgienė
SUZUKI SMUIKO PAMOKOS (3 -10 m. vaikams)
vadovė Jolanta Varnauskė
ROBOTIKA (6 -10 m. vaikams)
vadovė Svetlana A.
STEAM (7 -10 m. vaikams)
vadovė Samanta Katiševskaja

PAPILDOMO UGDYMO NEMOKAMI, PASIRENKAMI UŽSIĖMIMAI IR JŲ VADOVAI

ČEMPIONŲ PUSRYČIAI. MATEMATIKA (2 kl. mok.)
vadovė mokytoja Vida Karčiauskienė
ČEMPIONŲ PUSRYČIAI. MATEMATIKA (3 kl. mok.)
vadovė mokytoja Edita Šežikaitė
ČEMPIONŲ PUSRYČIAI. MATEMATIKA (4 kl. mok.)
vadovė mokytoja Aušra Jankauskienė
ČEMPIONŲ PUSRYČIAI. LIETUVIŲ KALBA (2 kl. mok.)
vadovė mokytoja Kristina Grybienė

ČEMPIONŲ PUSRYČIAI. LIETUVIŲ KALBA (3-4 kl. mok.)

vadovė mokytoja Raimonda Stašaitienė
ČEMPIONŲ PUSRYČIAI. ANGLŲ KALBA (2 kl. mok.)
vadovė mokytoja Miglė Labakojytė
ČEMPIONŲ PUSRYČIAI. ANGLŲ KALBA (3 – 4 kl. mok.)
vadovė mokytoja Raminta Šarkauskienė
ČEMPIONŲ PUSRYČIAI. PASAULIO PAŽINIMAS (2 kl. mok.)
vadovė mokytoja Elvyra Šliažienė
ČEMPIONŲ PUSRYČIAI. PASAULIO PAŽINIMAS (3 – 4 kl. mok.)
vadovė mokytoja Deimantė Burkauskienė
ČEMPIONŲ PUSRYČIAI. MUZIKA (1 – 4 kl. mok.)
vadovė mokytoja Guosnė Jakelytė
ČEMPIONŲ PUSRYČIAI. TIKYBA (4 kl. mok.)
vadovė mokytoja sesuo Justina

 

CHORAS ŠVIESUOLIUKAS (1 – 4 kl. mok.)
vadovės Guosnė Jakelytė, Svetlana Kudriašova-Šemetė
JAUNIEJI KOMPIUTERININKAI (3 – 4 kl. mok.)
vadovas mokytojas Kęstas Šežikas
GUSTAVO ENCIKLOPEDIJA (1 kl. mok.)
vadovė Samanta Katiševskaja
ROBOTIKA (2 kl. mok.)
vadovė Lina Zizienė
SMALIŽIAUS ŠAUKŠTAS (4 kl. mok.)
vadovė Rasa Ginelevičienė
KŪRYBOS SALA (1 – 4 kl. mok.)
vadovas Jovita Varkulevičienė