Naujienos

Smalsiukų sodybos mokiniai pavadino ypatinga pavasario diena. Tądien  jie svečiavosi Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriuje, kur dalyvavo akcijoje ,,Būk saugus, mokiny!“. Susidomėję klausėsi ir aktyviai dalyvavo pamokėlėje apie gaisrus, jų priežastis ir pasekmes, įtvirtino žinias kaip elgtis kilus gaisrui. Mokiniams ypač patiko susitikimas su gaisrininkais gelbėtojais, kurie supažindino su gaisrinių automobilių įranga, gaisrininko apranga. Drąsiausieji netgi pasimatavo ją ir galėjo savo kailiu patirti, kaip jaučiasi gaisrininkas, važiuodamas į gaisrą, nes viešnagės metu gaisrininkams teko išvykti į iškvietimą. Vien įjungta sirena sukėlė pliūpsnį emocijų.  Pasveikinę gaisrininkus gelbėtojus su jų globėjo šv. Florijono diena, pakartoję ir įtvirtinę žinias, kupini gerų emocijų grįžome į mokyklą.