Naujienos

Daugumai žmonių šeima – saugumo ir laimės vieta. Tai ypač aktualu šiuo metu, kai vaikas auga ir šeima jam suteikią saugią aplinką, kurioje jis gali kurti, žaisti, bendrauti, augti.

Kauno mokykla-darželis „Šviesa“ Šviesuliukų sodybos vaikai ir mokytojos nuo 2019 m. rugsėjo 2 d. iki 2020 m. birželio 30 d. dalyvauja tarptautiniame  eTwinning projekte „Mano šeima ir aš“ (angl. „My family and ME“). Projekte dalyvauja 66 partneriai iš Lietuvos, Turkijos, Rumunijos, Ispanijos, Graikijos, Armėnijos. Su projekto kūrėju Regimantu Kaikariu iš Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazijos mokytoju vykdome jau antrą sėkmingą projektą. Projekto sėkmė priklauso nuo aktyvių, savo darbą mylinčių mokytojų ir tik bendradarbiaujant galima išmokti naujų dalykų, pasisemti įkvėpimo, drąsos priimti naujus iššūkius. Su projekto kūrėju sausio mėnesį susitikome ir aptarėme projekto veiklas Klaipėdoje lopšelyje-darželyje „Puriena“ konferencijoje, kur pasidalinome projekto sėkmėmis su kitais Lietuvos mokytojais.

Projekto tikslas: Stiprinti mokyklos, tėvų ir mokinių bendradarbiavimą per įvairias bendras veiklas.

Projektas  vyksta visus mokslo metus. Suplanuotos veiklos atliekamos kartu su šeima kuriant sodybos logotipą, darant rudenines puokštes, dalyvaujant šeimų sporto šventėje, kalėdinėse dirbtuvėse, naujametiniame renginyje, žiemos sporto šventėje, virtualioje nuotraukų parodoje „Mano seneliai“.